Další nudný deň, nebaví vás scrollovať Facebookom, či Twitterom? Riešenie nájdete hneď stačí sa preklikať týmito stránkami.

počítač

„radioeight“
Táto stránka je skutočne niečo. Ide o audio dokumentáciu ponúkajúcu porovnanie životných podmienok na svete. Obsahuje rozprávanie snov detí z rôznych kútov sveta vo veku od 7 do 13 rokov.
Cieľom projektu je podať čo najčistejšiu výpoveď o svete a prepojiť ľudstvo pomocou snov.

„carruagensdefogo“
Ďalšia zaujímavá vec. Ide o interaktívny hudobný klip, ktorý ponúka niekoľko rozličných koncov a je len na vás ako sa postavy na párty zabavia. Tak čo skúsite všetky?

„rainymood“
Milujete dážď no z oblohy sa na vás usmieva slnko, no vy najradšej oddychujete, či pracujete za zvuku príjemného ťukania kvapiek? Tu je riešenie. Doprajte si zvuk dažďa kedykoľvek a kdekoľvek!

„exitmundi“
Často vám v hlave behajú všemožné scenáre konca sveta? Neviete, či by bolo možne keby sa stalo to a to? Ako by to vyzeralo a čo konkrétne by to spôsobilo? Táto stránka má odpovede na všetky vaše otázky o meteoroch, vulkánoch, mimozemšťanoch, výbuchoch, čiernych dierach a ďalších možných katastrof. Odporúčam určite aj na seba edukačné účely v tejto tématike.

„nooooooooooooooo“
Ráno ste zaspali, na tvári vám ostala zubná pasta, v Starbuckse vám skomolili meno, šéf na vás nakričal a ešte ste si aj zašpinili novú snehobielu košeľu? Na takéto dni je tento web s modrým tlačidlom a hlasitosťou na plno.

„zoomquilt“
Nádherne prepracované a zábavné. Klikni a dívaj sa, viac ti neprezradím. A pozor nech ti nespadne sánka! Určite odporúčam, ak sa nudíte, no zároveň sa necítite na vykonávanie akejkoľvek aktivity.

přestávka

„bristlr“
Online zoznamka, ktorú by čakal fakt málokto. Stránka slúži na vzájomné spoznávanie tých čo majú bradu alebo sa im brady páčia a chceli by jednu škrabkať. Priam ideálne pre osamelých hipsterov na „fixie“ bicykloch.