Dobre známy z televíznych reklám alebo teleshopingu. Už niekoľko desaťročí sa radí na popredné priečky medzi čistiacimi prostriedkami v domácnosti. Skvelo vytvorený marketing okolo tohto čistiaceho prostriedku z neho robí jeden z najpredávanejších čistiacich prostriedkov na svete. U ľudí sa teší svojej obľube aj kvôli jeho silným čistiacim účinkom, vďaka čomu nie je jeden z tých, ktorý by na seba lákal len dobrým marketingom, ale predovšetkým svojimi výsledkami. Hravo si poradí so silno znečistenými povrchmi rôznych materiálov a po jeho aplikácii po sebe zanecháva príjemnú vôňu a úžasný lesk.

prachovka

„Cilit Bang“nájdete v každej dobrej drogérii alebo obchode v sekcii čistiacich prostriedkov. Jedná sa o dobre rozoznateľnú fialovú fľašu s typickým tvarom pre čistiace prostriedky. Je uzavretá sprejovým mechanizmom, ktorý umožňuje dokonalú a rovnomernú aplikáciu na povrch, pričom je zabezpečený dokonalý prístup aj na ťažko prístupné miesta čisteného povrchu. Jeho zloženie obsahuje látky, ktoré si hravo poradia s akýmkoľvek silno znečisteným povrchom od mastných olejových škvŕn až po vodný kameň.

sprej

Po aplikácii čističa jeho potrebné nechať pôsobiť minimálne 10 minút, čím sa zaistí, že látky obsiahnuté v čistiacom prostriedku „Cilit Bang“ splnia svoju úlohu na 100 %. Po uplynutí odporúčanej doby pôsobenia sa povrch zotrie handričkou určenou na čistenie povrchov. Po uschnutí povrchu sa odporúča ľahko preleštiť suchou handričkou. Povrch by mal ostať čistý bez mastnôt alebo vodného kameňa s príjemnou vôňou a úžasným leskom.

rozprašovač

                Cena tohto tovaru sa pohybuje okolo 3 až 4 € za jeden kus. Záleží od zvolenej veľkosti fľaše. Prostriedok si vďaka silnej koncentrácii účinných látok obsiahnutých v obsahu fľaše uchováte po dlhšiu dobu, keďže na jedno čistenie je potrebné len malé množstvo. Už sa len smelo pustiť do upratovania.