Dostatočný prísun tekutín
Krásne ženy vedia, že dehydratáciu nezamaskujú akokoľvek drahé séra, krémy, krycie krémy. Okrem vážnych zdravotných problémov spôsobuje to, že pokožka je vysušená, má šedastý nádych a vyzerá unavene. Preto sa uistite, že pijete naozaj dostatok, čo je viac ako 1,5 litra denne.

dívka

Fyzická aktivita
Pravidelné cvičenie sa neodzrkadlí len na Vašom zdraví a postave, ale aj na vzhľade pokožky. Počas cvičenia sa tepová frekvencia zvyšuje, takže pokožka je viac prekrvená – vyzerá menej unavene, viac zdravo a sviežo. Okrem toho, bolo preukázané, že pravidelným cvičením sa dá účinne bojovať proti známkam starnutia!

Odlíčenie a starostlivosť o pleť
Tajomstvo krásnej, bezchybnej pleti určite nie je v krycích prípravkoch renomovaných značiek. Okrem vyššie spomenutých kritérií je nutné sa o pleť starať tak, aby vyzerala dobre ak bez použitia dekoratívnej kozmetiky. Nezabudnite sa preto každý večer naozaj poctivo odlíčiť a následne použiť starostlivosť na mieru Vašej pleti. Všeobecné pravidlo je, že krémy a séra sú kvalitnejšie v lekárni, kde Vám navyše lekárnik vie urobiť diagnostiku pleti a pomôcť s výberom produktu.

raketa

Make up nemaskuje nedostatky, ale zvýrazňuje prednosti
Pomocou make upu a dekoratívnej kozmetiky si dokážete zvýrazniť plné pery, veľké oči, či príťažlivo ostré rysy tváre. Ak používate dekoratívnu kozmetiku, v nijakom prípade by ste nemali vyzerať úplne inak ako bez nej! Buďte hrdá na to, ako vyzeráte prirodzená, nesnažte sa napodobňovať celebrity či ženy z magazínu.

Čisté nechty
Je jedno či pracujete v kancelárii, alebo robíte pokladníčku, svoje ruky používate často a často ich tiež ukazujete! Preto si dajte pozor na špinu za nechtami, či odratý lak, dokáže to pokaziť celý, inak dokonalý, dojem.

sexy

Starajte sa o pokožku tela
Aj keď momentálne nemáte partnera, verte, hladká pokožka pod oblečením spôsobí, že sa budete cítiť sebavedomejšie a atraktívnejšie, čo Vašej kráse len a len prospeje. Krásne ženy tiež požívajú kvalitné a dobre vyzerajúce spodné prádlo hoc ho nik nevidí. To, ako sa cítite sa totiž dostáva navonok.