1. Orgazmus.Hoci to neznamená, že sex nemôže byť úžasný bez toho. Ale orgazmus je dôvod, prečo vôbec začnete so sexom, rovnako ako jediný dôvod, prečo ktokoľvek chodí na nejaké zápasy aby sa mohol najesť a niečo vypiť. Samozrejme, hra je zábavná ale ak nemáte niečo vypiť prečo by ste tam šli.

láska

2. Nadšenie. Nadšenie prešlo dlhú cestu a dúfajme, že vy a váš partner ste veľmi nadšení v posteli. To je samo o sebe obrovské. Opačný koniec spektra pre kohokoľvek by znamenalo, že by ste tam boli len tak, a vyzerali by ste ako mŕtvoly. Aj keď je zopár ľudí by to možno uvítalo, ale väčšina to chce mať živé.

3. Zvuky okolo toho.Absolútne a úplné ticho počas sexu zvyčajne znamená, že sa nerozplývate nad tým alebo horšie, spíte. Takže čokoľvek budete robiť, buďte vokálni. Je to najlepší spôsob ako to robiť správne.

4. Predohra. Predohra je neuveriteľne dôležitá. Bez predohry je to ako horská dráha bez toho, aby sa pomaly vyšplhal na vrchol trate. Ide len dole vodou. Očakávanie je kľúčové.

5. Nechajte svetlá zapnuté.Muži majú radi všetko čo môžu vidieť. Takže samozrejme chcú mať svetlo zapnuté, aby sa mohli dievčatám pozerať do očí.

6. Komplimenty.Nie je to tak, že potrebuje počuť „dobrá práca! Robíš to skvelo! „Každých tridsať sekúnd, ale trochu pozitívne a špinavé rozhovory by mali byť pri každom sexe. Povedzte nejaké pekné veci o jeho penise, ak ste pripravení na záverečnú jazdu.

zamilovanost

7. Komunikácia.Komunikácia je dôležitá pre dobrý sex. Komunikácia môže zahŕňať rozhovor, ale môže to byť aj prostredníctvom bezmocného porozumenia. Alebo možno vyjadriť túžbu skúsiť nové veci vopred, aby ste to mohli cítiť bez zastavenia akcie. V zásade ide o prácu ako tím, ktorý sa navzájom prepája.

8. Rozmanitosť. Rozmanitosť je vždy skvelá. To je dôvod, prečo ľudia milujú bufety. Používanie viacerých pozícií nie je nikdy zlé.

9. Zdieľané pracovné zaťaženie.Nikto nechce robiť všetku prácu. Dajte si navzájom prestávku od vrážania, stonania a všetky ostatné sexuálne slovesá, ktoré robíte, aby ste sa vystriedali

10. Spánok po sexe.Sex je vyčerpávajúci. Treba sa z toho vyspať.