Nadbytok tukov v tele spôsobuje problémy v podobe nárastu telesnej hmotnosti a s tým súvisiace zmeny na postave, ale tiež na zdraví. Priamo nadváha a obezita môžu mať za následok problémy so srdcom, trávením a zažívaním, pohybovým ústrojenstvom, spôsobiť cukrovku či psychické problémy.
A takýmto problémom je najlepšie sa vyhnúť či sa ich zbaviť. Znižovanie váhy však nie je vôbec jednoduché a pre niekoho takmer nemožné dosiahnutie cieľa.

zelenina

Je samozrejmé, že bez úpravy stravovania, pitného režimu a pohybu nemôže ísť váha smerom dole, ale čo robiť, keď ani cez tieto opatrenia sa schudnúť nedarí?
V tom totiž môže brániť rada ďalších aspektov ako sú zdravotné problémy, nadmerné zadržovanie vody, spomalený metabolizmus, problém so spaľovaním tukov. A práve tých sa vaše telo potrebuje zbaviť, pretože často sú v ňom obalené aj vaše vnútornosti a je to pre organizmus veľká záťaž.
Takže, ktorý je ten najlepsi spalovac tukov?

Spaľovače tukov pomáhajú rýchlejšie a efektívnejšie spaľovať a to je ich hlavným účelom. Vďaka tomu cítite úbytky na hmotnosti nielen na samotnej váhe, ale aj v centimetroch.
Ichúčinnosť je podmienená úpravou životosprávy, takže tieto prostriedky slúžia ako podporné.
Na trhu sa stretnete s prostriedkami termogénnymi – zázvor, chilli papričky, škorica, korenie, ďalej netermogénnymi – látky L-Carnitin, synferin, kofein, taurin, vitamín B6, ALC.

pomeranč

Ďalšími spaľovačmi sú zelená káva, zelený čaj, podporné prípravky a lieky na chudnutie, ktoré vyvolávajú pocity sýtosti, odbúravajú pocity hladu a chute na jedlo.
A ďalšími zaručenými metódami sú behanie, aeróbne cvičenie, jednoducho pohyb ako celok.
Pohyb a zdravé stravovanie v kombinácii s týmito doplnkami prinášajú zaručené úspechy pri znižovaní telesnej hmotnosti a platia na každého.
Takže je jedno či máte 60kg alebo cez 100kg, na znižovanie telesnej hmotnosti platia tie isté prostriedky, stačí ich len skombinovať so zdravým stravovaním a pohybom.