Možno premýšľate prečo sa váš sused, kamarát, kolega majú lepšie a žijú vo vašich očiach šťastnejším životom. Nestačí však len premýšľať, ale treba začať veci meniť, ak chcete obrátiť svoj život iným smerom. Niekedy ide naozaj o maličkosti. Nezaoberajte sa negatívnymi myšlienkami, čo najrýchlejšie ich odhoďte preč a myslite na praktické veci. Myslite a hlavne konajte tak, aby ste žili šťastne. Sila pozitívneho myslenia je naozaj veľká.

svoboda

  • Ak sa vám zdá, že sa vám deň nevydaril, vôbec nič vám nešlo, všetko vám trvalo spraviť dva razy tak dlho ako obyčajne a chytá vás depresia uvedomte si, že aj zajtra je deň. Nový deň znamená nový začiatok. Poučte sa z chýb dnešného dňa a tešte sa na zajtrajšok.
  • Sila vedomia je obrovská a preto si povedzte, priam vsugerujte, že už nikdy nebudete mať zlé dni. Každý deň je požehnaním a tak ho aj berte. Neexistuje zlý deň, ale len zlé myšlienky.
  • Večer pred spaním si predstavujte niečo po čom veľmi túžite. Venujte tejto myšlienke aspoň 5 minút denne a uvidíte, že vizualizovaním si veci do svojho života pritiahnete. Pre zosilnenie je dobré si naše túžby aj nakresliť, alebo zapísať. Nečakajte, že sa tak stane zo dňa na deň a buďte vytrvalí.
  • Nezabudnite ďakovať za všetko pozitívne a pekné, čo je vo vašom živote. Neberte sami sebe energiu nadávaním, alebo zlobou. Sústreďte sa na svoju rodinu, priateľov a nezabudnite im dať najavo ako ste vďační, že sú tu s vami a pomáhajú vám. Nie každý ma také šťastie.

štěstí

  • Neprepadnite zlej nálade, alebo myšlienke a choďte za svojim cieľom. Venujte sa osobnému rozvoju a nevšímajte si názory cudzích ľudí. Neplytvajte svojou energiou na zbytočnosti, ale venujte ju sebe a svojmu prospechu.
  • Musíte naozaj veriť, že vás čaká niečo lepšie, niečo nové a obrovské. Nemajte očakávanie ako bude táto vec vyzerať v detaile. Predstavujte si len pocit, alebo obrys toho, čo príde. Veľké očakávania, vedú k veľkému sklamaniu. Ak chceš, aby sa ti diali dobré veci, musíš veriť hlavne v sám seba, očakávaj zmenu od seba.
  • Na začiatok zmeňte svoju rutinu a vzory správania. Na všetko choďte pomaly, ale sústavne. Neodbočujte od svojho cieľu a neprepadnite opäť zacykleniu svojho stereotypu.