Google , sa rozhodol že spojí zahraničné blogy a články s jedným účtom aby ste si mohli prečítať spoplatnené články a blogy ktoré Vás zaujímavú.
 
noviny

Vo svojom účte si nastavíte všetky potrebné informácie aby ste si tento obsah mohli zakúpiť
 Spárujete vašu kartu z účtom Google  a už len stačí ak dáte Subcribe na blogy alebo články ktoré Vás zaujímajú. Niečo podobné na princípe YouTube. Taktiež odoberať svojho obľúbeného YouTubera , ale stým že mu nemusíte platiť.
 
·         Keď necháte odoberať svoje stránky budú Vám prichádzať novinky zo sveta ktoré Vás zaujali. V tomto kontexte si budete  môcť rozdeliť o aký žáner ide. Napríklad či to bude najnovší svet v technológii , či o varení, alebo o motorkách a podobne. Každá sekcia môže mať svoj oddiel.
 
·         Tieto články Vám budú chodiť do newsfeedu v aplikácii Google Asistent. ( Na domovskej stránke vo vašom smartphone alebo tablete. ) Ak však budete meniť ktorékoľvek zariadenie , nezabudnite si vždy spárovať konto . Pretože sa môže stať že všetko čo ste mali uložené ako subscribed teda odoberané , mať nemusite.
 
Niektoré môže byť zdarma ale ostatné sú spoplatnené . Avšak si môžete vybrať viac ako 15 – tých vydavateľstiev po celom svete. Odoberanie jedného vydavateľstva Vás môže stať od 1 eura do cca 20 eur závislosti od toho koľko krát za deň Vám pridu novinky zo sveta. Nie je to príliš veľká zmena , no vďaka tomuto budeme mať vo svojom Google účte zjednotenie pladby za ktoré si môžete mesačne alebo denne zakupivali nový obsah. Koho však nezajimavu , budú mať len klasické novinky zo sveta.

google
 
Neviem kedy sa presne takáto možnosť spúšťanie, ale.jedno je . Vďaka News feedu vám nič neujde a budete ako prvý vedieť o všetkých  novinkách vo svete.
Zatiaľ čaká uvidíme akým smerom sa to bude vyvíjať a čo bude mať táto novinka úspech. Ide o princíp ktorý by mal rozdeliť menej zaujímavé stránky od tých populárnych.