Dotyky nemusia byť každému príjemné, hlavne ak sú nevyžiadané a od ľudí, s ktorými nemáme blízky vzťah, no iné je to v súvislosti s masážou, pri ktorej sa nás síce dotýka cudzí človek, ale jeho dotyky majú zmysel a určitý cieľ. Masážou by nám mal pomôcť pri fyzickej bolesti, ale aj pri duševnom trápení. Senzuálne masáže sú spojením relaxácie tela aj ducha.

...kto by odolal dokonalej postave

Salóny, ktoré sa venujú erotickým masážam, svoje služby ponúkajú aj prostredníctvom internetu, ich stránky sú ladené s erotickým podtónom, lákajú zákazníkov, aby využívali ich služby a objednali sa na niektorú z množstva vzrušujúcich masáží. V mestách na Slovensku masáže poskytujú mnohé salóny, zamestnávajú tam pekné a šikovné dievčatá a ženy, sú medzi nimi tmavovlásky, blondínky, mladé či zrelšie ženy, pre každého zákazníka sa nájde tá správna senzualna masaz masérka, s ktorou bude spokojný.

Objednávky sa vypĺňajú online a spolu s ňou sa treba rozhodnúť pre niektorú z uvedených masáží, napríklad klasickú, body, special, couple, magic alebo masáž lingamu, aby bolo jasné, na čo sa bude masérka v salóne sústrediť. Príchod je možný najskôr 1 hodinu po objednaní, od masérok však nevyžadujte sex, tu ho neposkytujú! Odmietnuť musia aj zákazníka pod vplyvom alkoholu alebo iných omamných látok, ale aj chorých či s kožnými problémami.

Vzrušenie pri dotykoch ženy je skutočné

Úvod návštevy je v znamení vychutnania si šálky kávy či čaju, využitia možnosti osprchovať sa a prezliecť do sárongu, čo je signál, že rituál senzuálnej masáže môže začať. Zákazník si ho celý musí vychutnať v polohe ležmo a užívať si každý dotyk peknej a šikovnej masérky. Pri masáži lingamu sa však nemusí hanbiť ani za to, že dospeje k vyvrcholeniu, keďže ide o stimulovanie a masáž intímnych partií tela, práve naopak, takto bude obidvom stranám jasné, že masáž funguje. Ukončenie rituálu je spojené s opätovnou sprchou a malou chvíľou na predýchanie práve prežitých chvíľ, zo salóna budete odchádzať nielen oslobodený od bežných problémov, ale aj s milým darčekom od personálu. Pozdrav „namaste“ vás odprevadí a zároveň bude lákadlom pre váš opätovný návrat so salóna.