Každý rok to príde a nevyhneme sa tomu. Tie typické letné mesiace, ktoré sú príjemné v prípade, že ich trávite pri vode. V opačnom prípade sa budete „dusiť“ v uzavretých a nevyvetraných priestoroch. A s tým sa žiaľ stretávame pravidelne. Montáž klimatizácie bratislava MasterKlima.sk vám však prinesie do vašich priestorov pohodlie a zdravú atmosféru aj počas rozpáleného leta.

Klimatizácia na stene

Aké sú výhody klímy?

V prvom rade vytvorí príjemnejšie a zdravšie prostredie, či už vravíme o domácich priestoroch alebo o pracovisku. Opačným príkladom sú slabo vyvetrané priestory, v ktorých sa cítime monotónne a bez nálady. Kvalitné vetranie miestností s klímou sa podpisuje pod aktívnejšiu činnosť mozgu, pod zlepšenie nálady a zvýšenie výkonnosti. Vďaka ochladeniu miestností počas leta tiež účinne bráni možnej dehydratácii, únave a kolapsu. Klimatizácia a pravidelný pitný režim sú zdravým základom v uzavretých priestoroch počas letných mesiacov.

Vďaka klíme máte v miestnostiach prečistený vzduch zbavený baktérií, alergénov a plesní. Nehovoriac o tom, že v prípade bytov a domov sídliacich v rušnom veľkomeste bráni takisto usádzaniu smogu a prachu v interiéri. Používanie tohto doplnku na reguláciu a prečistenie vzduchu sa odporúča takisto alergikom a astmatikom. S klimatizáciou sa v interiéri zminimalizuje veľa škodlivých faktorov.

Klíma podporuje správnu vlhkosť a zbaví vaše priestory plesní.

Usmiata klíma

Komfortná a zdravá atmosféra pre vaše miestnosti

Pod klimatizáciou si predstavíme hlavne záchranu pred vysokými teplotami počas leta v uzavretých miestnostiach. Príjemné osvieženie, keď vonku praží zubaté slnko. V uzavretej miestnosti sa dá vďaka klimatizácii teplota regulovať na ideálnu úroveň.

Jediným únikom pred vonkajšími teplotami je náš interiér. Lenže v ňom môže byť teplota dokonca vyššia! Takémuto riziku však zabránite používaním klimatizácie.