Muži sú záhadné bytosti opradené rôznymi poverami. Výber žien podlieha rôznym úvahám a vzhľadovým prednostiam. Každý z nich má rôzny vkus, ale zároveň sa dokážu zhodnúť na jednom type žien. A týmto typom žien sú práve.

blondýna

BLONDÍNKY
Prečo práve ony? Čo vplýva na mužov takou neuveriteľnou silou, že si spomedzi radu brunetiek, ryšavých dievčat, tmavovlasých i svetlo hnedovlasých vyberú práve jednu z blondínok? V čom sa skrýva ich čaro? Sú niečím naozaj očarujúce alebo je to len náhoda?

Blonďavé vlasy sú na našom kontinente naozaj výnimočné. Hoci viac výnimočné sú už asi len v Číne alebo Afrike, ale v týchto zemiach sa nevyskytuje záležitosť toho, že by si muži vyberali za partnerky alebo priateľky skôr blondíny. Pretože v týchto zemiach sa takáto farba vlasov prirodzene vôbec nevyskytuje. Veď si skúste predstaviť, že by mala černoška blond vlasy. Nebolo by to trochu na smiech? Nemyslíte?

brunetka

Blonďavé sú veľmi výrazné, preto mužov upútajú hneď na prvý pohľad. Nedá sa jednoducho prehliadnuť, že nejaká žena vlastní hrivu plnú blonďavých vlasov. Pritom blond vlasy sú jedny z najriedkejších vlasov na zemi. Najhustejšiu hrivu vlastnia tmavovlasé ženy. Možno práve preto, aby im nesvietili biele lysiny na hlave.

Okrem toho, že sú blond vlasy výrazné, často sa spájajú s mladosťou, sviežosťou a krásou. Sú akýmsi symbolom týchto charakteristík. Možno práve preto si muži vyberajú práve blondínky, pretože im evokujú slobodu, voľnosť, hravosť, neviazanosť a sviežosť. Pričom brunetky sú skôr vážnejšie a staršie. Je vedecky dokázané, že muži si naozaj vyberajú skôr blonďavé dievčatá ako dievčatá s inou farbou vlasov.

Možno za to môže aj fakt, že blondínky sú považované za menej intelektuálne nadanejšie dievčatá, takže s nimi im vznikne menej konfliktov v živote. Sú jednoduchšie a menej im stačí k životu. Nebudú sa nad nimi navyšovať a netreba im všetko neúprosne vysvetľovať ako dievčatám a ženám s inou farbou vlasov.
Ak už je to akokoľvek nestrácajte nádej, pretože sa hovorí, že na jednu noc alebo flirt si muž vyberie blondínku, ale na celý život si zoberie za ženu BRUNETKU. J