Ak ste producentom zeleniny alebo ovocia vo veľkom, istotne už máte skúsenosti, že preprava takéhoto tovaru sa nezaobíde bez bezpečnej manipulácie a uskladnenia, aby nedošlo k znehodnoteniu alebo k zanedbaniu hygieny počas prepravy tovaru. Vieme, že prepravné vymoženosti vedia byť aj finančne náročné, a koľkokrát sú tieto formy prepravy zeleniny a ovocia neekologické a vytvárajú neskutočné množstvo odpadu. Ak stále hľadáte, no ešte ste nenašli to správne, čo by spĺňalo všetky vaše požiadavky, prepravky na ovocie a zeleninu by mohli byť vašou konečnou zastávkou. Vieme, že vaše produkty majú prísne nároky na uskladnenie, prevoz, vrátane hygieny, ktorá je tu najdôležitejším faktorom. Naše prepravky spĺňajú všetky tieto náročné požiadavky.

produkty v obchode

Pýtate sa na manipuláciu? Manipulácia s nimi nie je vôbec zložitá, ani ručne ani na rôznych automatizovaných pásoch. Ekologickosť týchto našich prepraviek už potešila mnoho našich zákazníkov. Tieto plastové prepravky na ovocie a zeleninu spĺňajú potrebné hygienické normy ale zároveň sú vhodné pre opakované použitie, čo zvyšuje efektivitu, a istotne nám dáte za pravdu, že aj vaše finančné nároky. Naše prepravky sú skladné, takže vám nebudú zaberať zbytočne veľa miesta. Na výber máte od malých, stredných až po veľké veľkosti prepraviek, no vieme vám vyrobiť aj prepravky na mieru.

Ventilované veľkoobjemové prepravky v našej ponuke sú jedným z najpredávanejších tovarov z nášho celého sortimentu. Ak ešte s nákupom prepraviek nemáte skúsenosti a potrebovali by ste poradiť, neváhajte sa obrátiť s našimi obchodnými zástupcami. Istotne spolu nájdete vhodné riešenie.

prevoz produktov

Už odzvonilo plastovým vreciam, ktoré sú neekologické a istotne aj nehygienické. Preprava len tak na kope je už zastaraná a drevené debny zbytočne zaťažujú prepravu svojou váhou. Plastové prepravky z našej ponuky s konštantnou hmotnosťou sú pre vás vhodným riešením. Pozrite si našu ponuku a v prípade nejasností ohľadom výberu nás neváhajte kontaktovať.