LED osvetlenie si v poslednom období získalo veľkú popularitu vďaka komplexným možnostiam osvetlenia priestoru, ekonomickým a aj ekologickým výhodám.

LED reflektory sú užitoční pomocníci pre kutilov, v domácnostiach, pre reklamné spoločnosti, parkoviská, obchodné priestory ale aj na zdôraznenie krásy a historickej hodnoty budov, priečelí a pamiatok.

building-1291537_640

Výnimočný led reflektor 100w k nim takisto patrí, má mnohostranné využitie podobne ako ostatné typy LED reflektorov, je to vhodná alternatíva pre osvetlenie Vašich priestorov.

Aj na webovej stránke nájdete porovnanie predchádzajúcich halogénových reflektorov s ponúkanými LED prevedeniami, ktoré poukazujú na energetickú úsporu, výhodnú ekonomickú a ekologickú náročnosť, dlhú životnosť a návratnosť počiatočných investícii už takmer do 6 mesiacov.

Ponúkané LED reflektory majú mimoriadne moderný dizajn, v ponuke sú v bielom a čiernom prevedení a majú veľmi dobrý parameter IP krytia s hodnotou IP 65, čo vyjadruje ich vhodnosť do exteriéru ale aj interiéru. Ich uhol svietivosti je 120 stupňov, čo je dokonalé pre bodové osvetlenie dominantných častí priestoru.

light-959547_640

Konštrukcia ponúkaných reflektorov je z hliníka a z tvrdeného skla a sú to materiály vhodné aj do mrazov aj do vysokých teplôt.

Ich umiestnenie aj do problematických častí priestoru je možné vďaka špeciálnej slim konštrukcii, ktorá im dáva elegantný vzhľad, ktorý nepôsobí vôbec robustne.

V ponuke sú mnohé výkony, ponuka je široká a je prispôsobená požiadavkám zákazníkov.

Celkový servis ponuky dopĺňa odborné poradenstvo – experti na LED osvetlenie kladú dôraz na správny výber reflektora buď na vonkajšie využitie alebo na vnútorné, takisto je dôležité uvedomiť si, či reflektor bude prenosný alebo stabilný, správny výber odtieňa svetla zohráva takisto úlohu – pre miesto odpočinku sa odporúča teplejšia farba, pre osvetlenie exteriérov je vhodný odtieň studenej bielej farby.

Spokojnosť zákazníka je najdôležitejšia a preto je ponuka zameraná na výnimočnú kvalitu, spoľahlivosť a široké možnosti využitia.