Kvalitný nerezový materiál je základom stavby zábradlia, je dôležitý aj pre životnosť a ľahkú údržbu a pri kvalitnom spracovaní ostáva aj pre nasledujúce generácie. Kvalitu a precízne odvedenú prácu Vám ponúka nerezove zabradlie Lmmont.sk, služba, ktorá je navyše zameraná aj na detaily pri realizácii nerezového zábradlia. Pevné a čisté zvary, kvalitné výplne, spoľahlivá projektová príprava, finálna realizácia a kvalitné odborné poradenstvo sú prirodzenou súčasťou ponuky.

spiral-4059473_640

Spokojnosť zákazníkov je najdôležitejšia a preto je ponuka zameraná na použitie kvalitného nerezového materiálu vo forme stĺpikov, ich zoradenia a realizácia podľa platných noriem, použitie kvalitnej výplne aj vo forme bezpečnostného skla, návrh estetického prevedenia v závislosti od charakteru objektu, profesionálnu údržbu s garanciou.

Použitie kvalitného nerezu Vám zabezpečí ľahko udržiavateľnú hygienu, príjemný dotyk so zábradlím, odolnosť voči všetkým poveternostným a fyzikálnym silám a nezvyčajne dlhú životnosť.

Široký výber sklenených výplní, doplnkov a madiel vytvorí z Vášho zábradlia unikát, ktorý je občas aj dominantným prvkom v architektúre priestoru.

Sklenené výplne sú predovšetkým spoľahlivé, sú vyrobené podľa certifikovanej technológie, sú odolné, môžete sa na nich spoľahnúť a ich použitím vytvoríte individuálny priestor, ktorý bude dominantný vo zvolenom objekte. Bezpečnostné sklo v kombinácii s nerezom vytvára ľahkosť, eleganciu a pocit luxusu, v matnom, pieskovanom alebo vhodne členenom dizajne poskytuje aj súkromie, takže sa budete cítiť aj bezpečne.

modern-minimalist-stairwell-3464440_640

Spojenie skla, dreva a nerezu je nielen moderné, funkčné ale aj estetické a pritom dokonale bezpečné.

Schody a zábradlia musia vyhovovať ľuďom, majú byť ich pomocníkom a oporou  a ak majú aj pridanú estetickú hodnotu, výsledok je dokonalý.

Presvedčte sa aj Vy o profesionalizme ponuky, výhodnej cene a zažite pocit výnimočného nerezového zábradlia.