O čom je vlastne tantricka masaz bratislava? Čo si ľudia bežne predstavia pod tantrickou masážou? Možno fakt, že ide o niečo medzi klasickou a erotickou masážou. Možno aj to, že jej súčasťou je nahota, a to ako zákazníka, tak aj masérky. Základnou charakteristikou je aj to, že pri tejto masáži celé telo (vrátane intímnych partií) zaplavujú senzuálne dotyky. Každopádne o tantre sa tu bavíme len teoreticky a tie skutočné príjemné pocity sa v podstate ani nedajú dobre vyjadriť slovami. Ten, kto ju neskúsil, môže zostať len pri predstavách, no skutočný pôžitok na neho čaká pri návšteve salóna.

Nahá žena

Mohli by sme ju nazvať umením. Alebo umením pracovať so sexuálnymi energiami. Pri jej priebehu prichádza k uvoľneniu sexuálnych blokov a sexuálneho napätia. V závere je výsledkom pocit uvoľnenia a načerpania nových životných síl. Kvalitne sa však neuvoľní iba vaše telo, ale rovnako tak aj vaša myseľ, v ktorej vznikne eufória a miesto na nové nápady a zmysly. Takisto budete obohatení o nový pôžitok a o to, akým spôsobom sa dá získať. Teda profesionálne odvedenou tantrickou masážou.

Blondína, erotika

Spoznajte preto aj vy tento nový pôžitok a naučte svoje telo prijímať čerstvú životnú energiu. Euforické pocity pri masáži vznikajú v dôsledku používania senzuálnych dotykov. Masérka vám vďaka nim odovzdáva životnú silu a zároveň prináša uvoľnenie. Je vlastne známe, že senzuálne masáže si zvyknú dopriať aj niektoré páry vo svojom intímnom živote, no je ideálne, ak aspoň jeden z partnerov pozná jej základy. V opačnom prípade môžete v salóne požiadať o masáž pre páry a vychutnať si tento zážitok spolu. Takisto sa tu naučíte aspoň základné postupy, ktoré potom môžete využiť vo svojom súkromí.

Tantra však so sebou prináša aj mnohé zdravotné benefity:

  • Znižuje hladinu stresu a naopak rozprúdi hormón endorfín, u mužov pomáha pri problémoch so slabou erekciou, u mužov aj u žien zvyšuje libido (zdravú chuť na sex) a ženám dokáže pomôcť aj pri silných menštruačných bolestiach či pri problémoch s otehotnením.