Otázka mobilných domov začína byť veľmi populárna. Už aj u nás zisťujeme, že bývanie v dome sa dá vyriešiť veľmi elegantne a výhodne prostredníctvom mobilného domu. Ten sa dá kúpiť a objednať už hotový z ponuky v predaji a keď si objednáte aj prepravu, bude vám dovezený až na váš pozemok. Mobilný dom je dnes ozaj veľmi finančne zaujímavé riešenie. Niektoré sú vhodné, alebo sa aspo§ dajú upraviť aj na celoročné bývanie. S pár úpravami tak môžete mať mobilný dom ako svoj domov pripojený na siete a pohodlne bývate. Iné modely sú zase iba sezónne, no i tak sú skvelou formou, ako si zabezpečiť rekreačný sezónny domček, chatu alebo záhradný domček. Závisí, aký veľký dom si vyberiete, pretože sú rôzne modely, rôzne dlhé a rôzne disponované vo vnútri. Každý podobný mobilný dom je už zariadený a to tak, aby bol priestor čo najviac využitý.

príroda

Vezmime si ako príklad model mobilného domu Mobilný dom Stacaravans TW72 Euro-mobilnedomy. Tento má krásny m dĺžku a štandardnú M šírku prevedenia. Domček je len sezónny a má jeden vchod. Niektoré domy totiž môžete mať aj viacerými vchodmi. K domu si tak môžete nechať dorobiť terasu, balkón, či inak to relevantne využiť.

v domčeku vovnútri

Stacaravans model mobilného domu má obývací priestor s veľkou sedačkou v tvare U, ktorý potom ďalej pokračuje jedálenským kútikom. Tam sa nachádzajú oproti sebe dve sedacie lavice a jeden stolík medzi nimi. Tento sa dá veľmi prakticky znížiť tak aby sa v tejto časti elegantne vytvorilo malé lôžko pre dieťa na spanie. Mobilný domček má samozrejme aj spálňu s manželskou posteľou, kuchynský kút, mini kúpeľničku so sprchovým kútom, umývadlom a wc. Je tu teda všetko, čo bežne človek potrebuje napríklad v lete na záhrade alebo na chate. Dokonca je tu aj chladnička sporák na plynovú bombu a ďalšie drobné detaily. Určite si teda vyhliadnite aj vy svoj model mobilného domu!