Určite ste už počuli o rýchlej pomoci v prípade havárie potrubia, kanalizácie, odtokov, vpustov s ľudovým názvom krtkovanie.

Jedná sa o rýchly a účinný servis, ktorý pomôže pri akútnej havárii, ale aj ako forma prevencie.

Skúsenosti zákazníkov hovoria, že zanedbaná prevencia u potrubí a kanalizácii sa nevypláca, prináša havárie, straty a škody, ktoré nás stoja nemalé peniaze.

pipes-2672184_640

Ponúkame Vám unikátny a jedinečný servis krtkovanie, ktorý je spoľahlivý, rýchly, profesionálny a vždy ústretový k potrebám zákazníkov. Ponúkané služby obsahujú okrem klasického krtkovania aj ponuku doplnkových služieb, ktoré sa dajú využiť aj preventívne. Napríklad užitočné trasovanie potrubia Vám odhalí nielen aktuálny stav Vašej kanalizácie, ale Vás aj zároveň upozorní na nedostatky, závady a problémy, ktoré bude potrebné čo najskôr odstrániť.

Využíva na to sofistikovaný systém zavedenia kamery do potrubia a detailné snímanie jeho technického stavu. Ak Vám napríklad chýba stará dokumentácia je to najlepší spôsob, ako zistiť stav potrubia.

Alebo napríklad frézovanie potrubia Vám odhalí zabudnuté stavebné diely v kanalizácii alebo staré korene stromov a bezpečne ich odstráni a zabráni tak vzniku havárie.

Ak sa už ale havarijný stav vyskytol, neváhajte a urýchlene nás kontaktujte, lokalizujte sa a detailne opíšte stav poškodenia.

Profesionálni a skúsení odborníci zvolia vhodnú techniku na odstránenie závady buď vo forme elekromechanického spôsobu prečistenia alebo si zvolia čistenie tlakom a prúdom vody.

Každá chyba má riešenie a my Vám ponúkame spoľahlivé a najmä rýchle vyriešenie problému modernou technikou, bez zbytočných výkopových prác, bez navyšovania doplatkov, s dohodnutou korektnou cenou a hlavne priateľským a serióznym prístupom k zákazníkovi.

conveyor-5438440_640

Udržanie čistoty pracovného prostredia, ponuka následných inštalatérskych prác sú samozrejmosťou a takisto Vám ušetria čas a peniaze.

Vyberajte si vždy kvalitu a spoľahnite sa na profesionálov v krtkovaní.