Keď máte pocit, že by ste mali veci, ktorými sa často zaoberáte, totálne zmeniť, je jasné, že na tom proste niečo bude. Aj keď by ste si to možno nikdy nepomysleli a možno by vám nikdy ani len na malú chvíľu nenapadlo, že niečo také budete riešiť, je jasné, že veci, na ktoré ste sa zameriavali, sú teraz úplne zbytočné. Väčšinou človek nemá ani len poňatia, čo by mal spraviť až do momentu, kedy nezačnú byť veci naozaj veľmi zvláštne a naozaj veľmi diskutabilné. Verte tomu, že niektoré veci by ste určite radšej nikdy neriešili, ale to neznamená, že nie sú naozaj veľmi dôležité a podstatné. Každá vec, ktoru sa zaoberáte, je podstatná, tým si môžete byť viac, než len istý. Napriek tomu je jasné, že pre mnohých ľudí to nebude až také pochopiteľné.
zlaté náušnice

Keď ste žena a zaoberáte sa tým či sa vám hodia strieborné náušnice ku šatám, nie je to nič choré a nie je to nič, za čo by ste sa mali hanbiť. Ale je jasné, že mnohéo ženy si myslia, že to z nich robí povrchné alebo ešte niečo horšie. Takto by to však byť určite nemalo.

Nie ste povrchná, keď sa zaoberáte maličkosťami, to teda vôbec nie. Ale napriek tomu by ste si mali dať pozor, aby veci, ktorými sa zaoberáte, neboli skutočne príliš prehnané alebo príliš dotiahnuté do konca.
krátkovlasá černoška
Aj keď je to možno smiešne, nakoniec sa musíte proste postaviť čelom každému problému, ktorý máte a urobiť z toho niečo, na čo sa proste musíte zamerať a musíte s tým jednoducho rátať, nech sa deje čokoľvek. Teraz už ide len o to, aby to vyšlo. Tak čo, chcete s tým niečo urobiť? A ste ochotná priznať si, že ste detailistka a chcete mať všetko naozaj, ale naozaj naozaj dokonalé? Lebo práve to je kľúčom ku všetkému. Priznať sa, že budú veci fajn, aj keď máte pocit, že nebudú. Ale nebojte sa. Nie je to žiadna choroba, keď sa vám také veci páčia, verte tomu. Len si to priznajte.