Baví vás venovať sa prácam v záhrade či v domácnosti? Napriek tomu, že sa dnešná generácia považuje za lenivejšiu a pohodlnejšiu, nájde sa veľa ľudí, ktorých baví takáto práca či už vo voľnom čase alebo aj ako zamestnanie. Samozrejme, že práca na záhrade vyžaduje okrem energie a času aj kvalitné náradie. Na trhu si konkuruje množstvo značiek a výrobcov, no už dlhé roky je jednotka na trhu práve značka Ryobi. Bola založená v Japonsku, o čom svedčí aj jej kvalita. Okrem toho disponuje táto značka aj spokojnými vernými zákazníkmi po celom svete. Ryobi poskytuje svojim produktom jedinečný dizajn, ladený do bledozelenej v kombinácii s čiernou.

2643-9897-5133005089

Predávajú záhradnú techniku, elektrické náradie, akumulátory a samozrejme príslušenstvo k vymenovaným veciam. Dnes sa zameriame práve na batérie. Majú množstvo pozitívnych vlastností, medzi ktoré patrí napríklad nízka hmotnosť a s tým súviciaci aj jednoduchý prenos. Ryobi má naozaj široký výber batérií, z ktorého si vyberú amatéri ale aj skúsení profesionáli. Predávajú sa do akumulátorov a vyrábajú sa batérie Ryobi 6ah alebo batérie Ryobi 18V.

Cenovo sa všetky batérie medzi sebou veľmi líšia, nakoľko má každá z nich iné rozhodujúce parametre. Pohybujú sa približne od 20 do 400 eur. Jednotlivé batérie sa líšia napätím a kapacitou, od ktorých závisí aj cena. Záruka na tieto produkty je 24 mesiacov, teda dva roky.

2225-6151-l1215r-hero-1

Ak zvažujete kúpu batérie do akumulátorových zariadení, ste na stránke Ryobi správne. Rozhodne vás nesklame, ako to býva bežné u konkurenčných značiek. Ryobi je totiž naozaj jedinečná značka a na trhu pôsobí od roku 1943, čiže nie je nováčikom. Nebojte sa a vyberte si teda jednu z batérií na základe vašich parametrov a pracujte na záhrade s láskou. Ak to doteraz tak nebolo, vďaka týmto produktom sa stane záhradkarčenie vašim obľúbeným koníčkom.