Poštou putujú denne množstvá rozličných zásielok a balíkov, ktoré majú adresátov na Slovensku, ale aj ďaleko za našimi hranicami. Takže je jedno, kam svoju zásielku posielate, každá by mala byť zabalená dôkladne a odolne, aby prežila manipuláciu počas prepravy, ale aj poveternostné podmienky, ktorým je počas putovania vystavená.

pošta, listy

Mnohí si pamätáme časy, keď to nebolo také jednoduché, pretože sme museli zháňať kartónové škatule či iný spôsob ako tovar zabaliť, aby sa k adresátovi dostal v poriadku. No tá doba je už dávno za nami, dnes stačí zájsť na poštu a tam si vyberiete typ obálky aký potrebujete. Najodolnejšie sú bublinkové obálky https://www.2packsk.sk/obalky-sk/bublinkove-obalky-sk plastové, ktoré majú všetky požadované vlastnosti, to znamená, že odolajú slnečným lúčom, vode, neprepustia dnu prach a nečistoty a uzatváranie je pevné, takže sa z obálky nič nevytratí.

Plastové obálky sú odolné, no ak chcete dosiahnuť maximálnu ochranu tovaru pred nárazmi a poškodením tlakom, výbornou voľbou sú bublinkové plastové obálky. Tie majú z vnútornej strany nalepenú bublinkovú fóliu, ktorá tieto vlastnosti má. Formát obálok je okrem základného A4 v mnohých veľkostiach, takže je možné do nich vložiť tlačoviny, knihy, dokumenty, drogériu či kozmetiku alebo bižutériu, ale aj textil menších rozmerov. Vyrábajú sa v hrúbkach 50, 60, 70 a 90 mikrometrov, čo dáva možnosť použiť práve tú obálku, ktorá vyhovuje vašim potrebám.

envelope-2575249_640

Uzatváranie obálok môže byť pevné, čo zabezpečuje lepiaci pásik alebo zipom, a to je spôsob, ktorý dovoľuje obálku použiť opakovane viackrát, naopak lepenie je jednorazové a obálka sa viackrát už použiť nedá. Vybrať si môžete z klasickej bielej farby alebo čiernej matnej či obálky s holografickou potlačou, aby aj bežné posielanie zásielok bolo zábavné. Balenia máte k dispozícii po 10 a 100 kusov, takže pre toho, kto posiela tovar každý deň či dokonca viackrát denne sú finančne výhodnejšie balenia s vyšším počtom obálok.