V exotickej atmosfére plnej uvoľnenia seba samého, na príjemnom mieste, kde si užijete tantra masáž https://www.tantradiamond.sk/miesto-kde-si-uzijete-tantra-masaz-na-jednotku-diamant-medzi-vsetkymi/ s jednoducho úžasne vrúcnymi a šikovnými masérkami vám ponúkame jedinečný zážitok z tantrickej masáže.

Môžete si vybrať z množstva čarovných programov pôsobiacich nielen na telo, ale aj na myseľ, ktoré sú pre vás ako stvorené. Nováčikovia vo svete tantrických masáži, ale aj nároční a zachodení klienti – jednoducho každý z nás si v tantradiamond nájde ten pravý program a vyberie si zážitok, ktorý mu zoberie dych a rozdráždi, zároveň uspokojí jeho najtajnejšie chtíče… a nebude schopný opísať tento zážitok slovami.

erotika pri masáži

Programy, ktoré u nás ponúkame, zahŕňajú nielen samotnú masáž, ale aj príjemný oplach tela v sprche, ktorý vám pred stretnutím s vami zvolenou masérkou dodá pocit čistoty, sebavedomie a zároven zostrí vaše zmysly a poskytne vám kontaktnejší zážitok. So sprchou pred masážou zíntenzívnite pôžitok z vášho „sedenia“ niekoľkonásobne.

Masáž samotná pozostáva z Namaste rituálu, ktorým sa vpodstate všetko začína. O jeho presnom priebehu sa môžete bližšie informovať na našej stránke. Zistíte, že je to akýsi duchovný doplnok predchádzajúci telesnej súhre pri masáži.

rozkošné pracovníčky

Po tomto indickom rituáli príde na rad masáž. Zaučená profesionálka vždy dbajúca na vaše blaho vám bude dráždiť všetky zmysly a pohrá sa s erotogénnymi zónami na vašom tele, nechá vás rozžhaviť sa a zapojiť svoju vlastnú fantáziu. Tantricka masáž je ukončená stimuláciou lingamu, to jest mužské prirodzenie alebo inak povedané úd.

Na záver zdôrazním, že výber pracovníčky, ktorá je vám najsympatickejšia a s ktorou chcete stráviť „horúce“ chvíle je len na vás. Spolu s bližšími informáciami o našej lokalite, kontakte a podrobným popisom ponúkaných programov, nájdete na našej stránke aj krátky popis s fotkami všetkých naších masérok. Tešíme sa na vás a urobíme všetko preto, aby ste u nás pocítili rozkoš, akú ste ešte nezažili.