V dnešnej dobe rôznych možností čo sa týka materiálu a dizajnu sú k dispozícii aj veľmi vhodné a žiadané hliníkové dvere. Sú dostupné v rôznych dizajnových prevedeniach a spĺňajú aj tie najvyššie nároky. Hliník je veľmi vhodný materiál na výrobu rôznych komponentov napríklad aj spomínaných hliníkových dverí. Je mimoriadne ľahký, odolný voči korózii a má ohňovzdorné vlastnosti, je pevný, recyklovateľný a trvácny. Hliník sa preto stáva najviac voliteľným materiálom aj v stavebníctve.

projekt domu

Konštrukcie z hliníka sú mimoriadne ľahké a preto sú veľmi vhodné na výrobu dvier a okien so sklenenými výplňami kde pre hliníkovú konštrukciu nie je problém ako dvoj sklo tak ani troj sklo. Taktiež čo sa týka dizajnu, s hliníkom sa dá veľmi dobre pracovať, preto nám ponúka širokú škálu čo do dizajnu a tak celkového vzhľadu hliníkových dverí. Vaše hliníkové dvere budú tak spĺňať okrem požiadavky dizajnu aj kritérium bezpečnosti čo sa týka vlámania, taktiež protipožiarnej ochrany a samozrejme v neposlednom rade dlhotrvajúci materiál zabezpečí užívanie si týchto dverí dlhé roky.

tvárnosť materiálu

Taktiež údržba takýchto dverí nie je vôbec náročná, čo oceníte či už v interiéri, exteriéri, v dome, byte či kanceláriách a mnohých iných priestoroch. U nás si môžete vybrať z produkcie ALUPROF a SCHUCO. Ponúkame Vám tie najnovšie a najmodernejšie trendy, ktoré splnia Vaše najvyššie požiadavky a nároky. Zo systému ALUPROF Vám ponúkame hliníkové dvere MB-104, ktorých konštrukcia spĺňa najlepšie tepelné vlastnosti a je mimoriadne vhodná pre pasívnu výstavbu. Veľmi zaujímavým dizajnom pôsobia dvere takzvané panelové. Produkcia od predajcu SCHUCO taktiež spĺňa tie najvyššie nároky a kritériá ako okien tak aj dverí na ich konečný dizajn, bezpečnosť a komfort. Navštívte našu ponuku a kontaktujte nás pri akýchkoľvek otázkach. Cena hliníkových dverí je investícia, ktorá sa Vám vráti.