V súčasnosti je možné takmer všetko, stačí si prezrieť ponuky a vybrať pre seba tú najzaujímavejšiu. Všetky odvetvia života prispôsobujeme svojim predstavám a vkusu, bývanie je však základná podmienka spokojného života. Tam totiž trávime čas, kedy oddychujeme a relaxujeme a stretávame sa s najbližšími, a preto nám záleží na tom, aby z neho vyžarovala pohoda a príjemná atmosféra.

brown-living-room-with-white-sofa_244125-920

Osvetlenie čohokoľvek a použité kdekoľvek by malo spĺňať niekoľko požiadaviek, napríklad musí mať dostatočný výkon, aby bol nasvietený celý priestor alebo len časti podľa návrhov investora či zákazníka. Momentálne sú na trhu svietidlá vyrobené modernou LED technológiou, ktorých prednosti oceníme vždy, keď ich rozsvietime. Zákazníci majú možnosť výberu z kvalitných, výkonných, dizajnovo zaujímavých a variabilných svetelných zdrojov s dlhou životnosťou.

Každé svietidlo vyrobené technológiou LED, či už ide o panely, trubice, žiarovky alebo reflektory a pásiky, sú k dispozícii v rgb led pas Ledprodukt troch odtieňoch bielej farby, studenej, neutrálnej a teplej. Výnimkou sú LED pásy, ktoré majú aj farebný variant s možnosťou meniť farby a označujeme ich skratkou RGB, čo sú skratky anglických slov red, green a blue, v preklade červená, zelená a modrá. Technológia RGB umožňuje kombináciu týchto farieb LED pásikov v širokom spektre. Ovládať ich je možné diaľkovými ovládačmi, nimi vieme meniť intenzitu osvetlenia, farebný odtieň, ale aj plynulé prechody z jednej farby na inú a tiež aj rýchlosť, akou sa dokážu striedať.

pružný led pás

LED RGB pásiky sa práve vďaka týmto špeciálnym vlastnostiam ujali ako dizajnové svietidlá, ich štýl a variabilnosť dovoľujú umiestniť ich do sadrokartónových podhľadov alebo stien, na nasvietenie obrazov, poličiek, výkladov, vitrín až po bary, kaviarne či rozličné prevádzky, v ktorých máme za cieľ vytvoriť zaujímavú atmosféru a nadčasový dizajn. RGB LED pásy sa tak zaradili medzi najpopulárnejšie možnosti osvetľovania.