Motul

 

Skôr, ako sa motorkár vyberie na cesty, mal by sa trocha povenovať stavu svojho tátoša a dopriať mu servis, aby si počas celej sezóny mohol užívať bezpečnú a bezstarostnú jazdu. Skontrolovať treba celkový stav motocykla, kvalitu oleja, a ak nie je vyhovujúci, doplniť ho alebo vymeniť za kvalitný. Na trhu je už 150 rokov značka, ktorá všetky tieto podmienky spĺňa a dodáva len kvalitné výrobky a tiež servis.

závodní helam

Oleje svetovej úrovne

Motocyklisti na Slovensku určite poznajú značku Motul, ktorá je na trhu a už 150 rokov stará o to, aby motocyklisti jazdili bezpečne a mali len ten najkvalitnejší servis, motokozmetiku pre svojho tátoša a samozrejme, oleje, ktoré spĺňajú aj tie najnáročnejšie normy a rôzne špecifické požiadavky na úrovni tých svetových. Motul je výrobca olejov pre dvojtaktné a štvortaktné motocykle a každý zo zákazníkov má záruku, že jeho motocykel dostane len ten najkvalitnejší produkt, testované mazivá a servis na úrovni svetového formátu.

 

Vyhovujú najvyšším požiadavkám

Tak ako ostatné svetové značky, ktoré sa venujú výrobe olejov do motocyklov, aj Motul svoju kvalitu zakladá na poctivo testovaných technológiách, ktoré následne testuje v najnáročnejších až extrémnych podmienkach, pretože na kvalitu svojich výrobkov kladie dôraz. Všetky tieto procesy výroby a testovania sú v súlade s nárokmi svetových výrobcov motorov, ktorých latka je veľmi vysoko. Nielen výrobcovia motocyklov, ale aj ostatné priemyselné odvetvia, ktoré ich výrobky využívajú, kladú na Motul produkty vysoké nároky.

helma na motorce

Pre motocykle sú určené rôzne druhy olejov, ktoré si môžu zákazníci vybrať:

 

-Oleje 2T Motul

-Oleje 4T Motul

-Oleje skúter Motul

-Prevodové oleje Motul

 

Okrem špecializácie na oleje sa firma Motul orientuje na poskytovanie servisu motocyklov a tiež predaj motokozmetiky s rovnakým názvom.